Odločni januar



3.1. sob / Ambientalni vecer z Rokom Zalokarjem na pianinu

5.1. pon / Akustika: Matija Beli frunning pictures vol.2
7.1. sre / Jazz Jam: Blue Train Quintet – Underground
8.1. čet / Krivi Spoji: Akordika
9.1. pet / Prulčkov Odpeti Petek - POP: Radio Mondo odpade zaradi bolezni, zato bomo program nadaljevali z DJ Massiom
11.1. ned / (10:00) - Bazar Uporabnih UMetnosti - BUUM
                  (20:00) - Predstavitev “generative art” in otvoritev razstave: BOGDAN SOBAN 

14.1. sre / Jazz Jam: Oirtrio Jazz 
15.1. čet / Krivi Spoji: Join Da Tease 
16.1. pet / Prulčkov Odpeti Petek - POP: Hakuna Matata (HR)
18.1. ned / (10:00) - Bazar Uporabnih UMetnosti - BUUM 

19.1. pon / Akustika: Trio Gud
21.1. sre / Jazz Jam: Antal Palsy band
22.1. čet / Krivi Spoji: Samorog - rokenrol
23.1. pet / Prulčkov Odpeti Petek - POP: Cabaret Band
25.1. ned /(20:00) - Otvoritev razstave: LOJZE KALINŠEK 
                 (21:00) - Koncert: Brencl Banda 

26.1. pon / Galina, vokalna skupina (17.30) - zabava za društvo upokojencev Prul
28.1. sre / Jazz Jam: Matthias Danek, Miro kadoič band (D,HR)
29.1. čet / Krivi Spoji: Gromofon 
30.1. pet / Prulčkov Odpeti Petek - POP: Balkan Boy's

Veseli december


1.12. pon / Akustika: Ida Meidell Blylod - barok in akustična skandinavska folk glasba
3.12. sre / Jazz Jam: Michael Erian band
4.12. čet / (17.00) Popoldne ujeto v improvicacijo strun - Duo Dennis Lampret & Thierno Diallo
4.12. čet / (21.00) Krivi spoji: Prismojeni profesorji bluesa z gostom - Borut Činč
5.12. pet / Prulčkov odpeti petek: Nikka
7.12. ned / (10.00) BUUM - Bazar Uporabnih Umetnosti
7.12. ned / (21.00) Koncert: Surka-beatbox party (HR)

10.12. sre / (Funky) Jazz Jam: Nazzareno Zacconi - power trio (IT, SLO)
11.12. čet / Krivi spoji: Samo gromofon
12.12. pet / Prulčkov odpeti petek / Predskupina: Jure Burry (18.00)
12.12. pet / Prulčkov odpeti petek / RondNoir
13.12. sob / Koncert ob izidu nove plošče: ESCOBARS - Bele Zastave
14.12. ned / (10.00) BUUM - Bazar Uporabnih UMetnosti
14.12. ned / Otvoritev razstave: Matej Pečenik (20.00)
14.12. ned / Koncert: Lazaro / Cubria - tradison (cuba) (21.00)

15.12. pon / Akustika: Nejc Avbelj (violina) in Maja Gombač (klavir) - virtuozna klasičo kavarniška glasba
17.12. sre / Jazz Jam: Rok Zalokar Trio
18.12. čet / Krivi spoji: Didiwa
19.12. pet / Prulčkov odpeti petek: Brencl Banda
21.12. ned / (10.00) BUUM - Bazar Uporabnih UMetnosti
21.12. ned / (16.00) Ambientalno popoldne z Rokom Zalokarjem na pianinu
21.12. ned / (21.00) Koncert: Oui Oui Oui (FR)

22.12. pon / Akustika: Simbolični orkester - odpadel
26.12. pet / Prulčkov Odpeti Petek: Soul jazz in jaz
27.12. sob / (21.00) Ambientalno z Rokom Zalokarjem na pianinu
28.12. ned / (10.00) BUUM - Bazar Uporabnih Umetnosti
28.12. ned / (20.00) Otvoritev razstave: Predrag Szilvassy
28.12. ned / (21.00) Plesni koncert: Potopljene poezije / Predstava flamenka
29.12. pon / Matija Beli running pictures / prednovoletno rajanje
31.12. sre / Novoletni koncert ob 02:00 DIRTY SANCHEZ in razgrajanje do prvih jutranjih ur 2015
PS.: zaprto 20:00-01:00 prulcek ekipa je in pije! Na zdravje in se vidimo!

Prenovljen november



Prulčkov program prenovljenega novembra

3.11. pon / Akustika: Duo Ponte
5.11. sre / Jazz Jam: Klemens Marktl
6.11. čet / Krivi spoji: Toxine
7.11. pet / Prulčkov odpeti petek: Soul Jazz in jaz
8.11. sob / Igor Matkovič
9.11. ned / BUUM – Bazar Uporabnih UMetnosti (10.00)
                   Koncert: Eric St-Laurent Trio (21.00)

10.11. pon / Akustika: Nebojša Pop-Tasić in Jelena Ždrala
12.11. sre / Jazz jam: Jani Moder band – Brain Blender
13.11. čet / Krivi Spoji: 4 Tolkala - Burkina Faso
14.11. pet / Prulčkov Odpeti Petek: Alkimia
15.11. sob / Aikido žur: Brencl Banda
16.11. ned / BUUM- Bazar Uporabne UMetnosti (10.00)
                     Otvoritev Razstave - Janez Štros (20.00)
16.11. ned / Koncert: Baročna glasba - Evemirei

17.11. pon / Akustika: Pihalni kvintet Opus 5
19.11. sre / Jazz Jamm: Philipp Kienberger Quartet - "A lot of empty space"
20.11. čet / Krivi Spoji: Lado Jakša
21.11. pet / Prulčkov Odpeti Petek: Brencl Banda
23.11. ned / BUUM: izdelovanje kostumov za noč čarovnic (10.00)
                     Predstavitev in predavanje Silva metoda – uravnaj svoje misli (21.00)

24.11. pon / Akustika: Trio Kranjc
26.11. sre / Jazz Jam: Jaka Kopač Band
27.11. čet / Krivi Spoji: Ladies singers night
28.11. pet/ Prulčkov Odpeti Petek: Dirty Sanchez
30.11. ned / BUUM- Bazar Uporabne UMetnosti (10.00)
                     Otvoritev Razstave Borut Grce - Brut (20.00)
                     Koncert: Campo Krizi (21.00)




Festivalni oktober



1. 10. - 10. 10. - Prulčkov Jazz Festival vol. 2
12.10. ned / Tribal Dialects

13.10. pon / JPD (Jezdeci prostranih dimenzij)
15.10. sre / Jazz Jammi: Gašper Bertoncelj Band
16.10. čet / Krivi Spoj: Project 27
17.10. pet / Odpeti Petek: Soul Jazz in Jaz
18.10. sob / Denise Dantas - Projeto Sons do Brasil
19.10. ned / BUUM: Razstava Miha Erić - grafika; Koncert: Vito Marenče Duo

22.10. sre / Jazz Jammi: Trip Jazz Trio
23.10. čet / Krivi Spoj: Prepečenci / The Rusks
24.10. pet / Odpeti Petek: Dixieland Band Ljubljana
25.10. sob / Jan Sturiale Trio
26.10. ned / BUUM; Koncert:

27.10. pon / Akustika: Skarabej
29.10. sre / Jazz Jammi: Ana Šimenc Band
30.10. čet / Krivi Spoj: Same Babe
31.10. pet / Odpeti Petek: Brencl Banda

Prulčkov Jazz Festival vol. 2



Na edinstvenem klubskem jazz festivalu v Ljubljani se bodo v prvih desetih dneh oktobra od 1. do 10.10. 2014 zvrstili le občudovanja vredni tako slovenski kot tuji glasbeniki. 

Izvajalo se bo vse možne žanrske izpeljanke jazz glasbe – od standardnega jazza pa do moderne interpretacije, ki v živo odpira možnost improvizacije. Slišati bo vplive Popa, senzualnosti Fada in energije Tanga, Fusiona, Funka in Latina.

1.10. sre / Nina Strnad Kvartet
2.10. čet / KUKUSHAI
3.10. pet / Cirkusz-KA (HU)
4.10. sob / Igor Bezget Singularity
5.10. ned / Toti Tomaž Gajšt in banda
6.10. pon / Open Source Trio (BG, DE, CU)
7.10. tor / Cabaret Patetico
8.10. sre / Big Band Krško
9.10. čet / Snawt (FR)
10.10. pet / Marko Črnčec Trio

Gostili bomo popolnoma raznolike glasbene ustvarjalce s skupno točko v ljubezni do izvirnega jazza.
Festival bo otvarjala ena najbolj obetavnih slovenskih jazz vokalistk - Nina Strnad, drugi dan nas bo zapeljal nastop trubadurskega dua iz Madžarske - Cirkusz-KA, ta nas bo zapeljal z akustično poezijo okrašeno z magičnimi jazz-erskimi barvami, tretji dan pa koncert unikatnega izražanja jazza slovenskih študentov iz Rotterdama – Kukushai.

V soboto bo Igor Bezget v združeni celoti svojih solo projektov, ki jih imenuje komprovizacija, vsakega posameznika popeljal skozi izkustva svojih glasbenih svetov, v nedeljo pa bo na nekoliko bolj udaren in energičen način to storil Toti Tomaž Gajšt in njegova Banda.

V ponedeljkovem nadaljevanju bo prikazana uspešnost združenja treh glasbenikov iz popolnoma različnih razvojnih okolji (Bulgarija, Kurakao in Nemčija) na skupnih improvizacijskih tleh – Open Source Trio, v torek pa bomo lahko spet v živo poslušali izvedbe skupine Patetico, ki s prepletom besede, glasbe in različnih žanrov ljudstvu predaja posebno sporočilo.

V sredo 8.10. se bodo zasidrane ideologije znova omajale z barskim nastopom BigBanda Krško – vse se da, v četrtek pa bo na odru naredila šov francoska jazz, funk in pop skupina Snawt. Festival se bo v petek 10.10. zaključil v stilu sodobnega jazza s koncertom Marko Črnčec Tria.

Vabljeni na nepozabno, edinstveno in predvsem pisano jazz doživetje v Prulček bar! Vstop prost.

Sončen september



01.9. pon / Akustika: Terrafolk in Simbolični orkester
02.9. tor / Gospod predsednik - resnično šokantna monodrama (20:00)
03.9. sre / JazzJamm: Nikola Matošič & Peter Ugrin
04.9. čet / Krivi spoji: Perkakšns
05.9. pet / Odpeti petek: Ana B Good (HR)
06.9. sob / Literarni večer
07.9. ned / BUUM (10:00+) / Otvoritev razstave: Letaki JJ (20:00) / Koncert: Primorski akademski pevski zbor Vinko Vodopivec (21:00)

08.9. pon / Akustika: Duo Kalliope
09.9. tor / Brencl Banda
10.9. sre / JazzJamm: Cromatic 5
11.9. čet / Krivi spoji: Moonlight Sky
12.9. pet / Odpeti petek: Soul jazz in jaz
13.9. sob / Maja Založnik
14.9. ned / BUUM (10:00+) / Predskupina: Lynch (SI) (19:00) / Glavna skupina: Nvmeri (SK) (21:00)

15.9. pon / Akustika: Trio NUR
17.9. sre / JazzJamm: Igor Matkovič band
18.9. čet / Krivi spoji: Good Vibrations
19.9. pet / Odpeti petek: Predskupina: 2B (Si) (19:00) / Glavna skupina: Hakuna Matata (HR) (21:00)
21.9. ned / BUUM (10:00+) / Otvoritev razstave: Andreja Gregorič in Vid Sark (20:00) / Trio New Hopes (21:00)

22.9. pon / Akustika: Pikaja & the Swing wingS
24.9. sre / JazzJamm: J. P. Quartet
25.9. čet / Krivi spoji: Lastovka
26.9. pet / Odpeti petek: Prismojeni Profesorji Bluesa
28.9. ned / BUUM (10:00+) / Predskupina: Black Monk (19:00) / Glavna zasedba: Miga jazz bend (21:00)

Izi avgust



01.8. pet / Odpeti petek: Karavana Iluzij
02.8. sob / Andrej Pirjevec Bend
03.8. ned / Wooden Legs (IT)
05.8. tor / Peach Tape
06.8. sre / JazzJamm: Sirou š(3)dl
07.8. čet / Krivi spoji: Pink it black



Otvoritev nove sezone
20.8. sre / JazzJamm: Peter Ugrin Quartet
21.8. čet / Krivi spoji: Ethnotrip
22.8. pet / Odpeti petek: Radio Mondo
23.8. sob/ JEANNETTE
24.8. ned / BUUM (10:00) / Predskupina: Below zero (SI) / Koncert: Rollin Humes (HR)
25.8. pon / Akustika: Pihalni kvintet Quintetto Spirito
26.8. tor / Simon in Prepečenci (Simon & The Rusks)
27.8. sre / JazzJamm: Cene Resnik kvartet
28.8. čet / Krivi spoji: Dame za dame – Lady singers night
29.8. pet/ Odpeti petek: Cabaret Band
30.8. sob / Fake Orchestra
31.8. ned / Primož Turk in Skrajneži

Rojstni julij


02.7. sre / JazzJamm: Vid Jamnik kvartet
03.7. čet / Black Balloon
04.7. pet / Eloganca
05.7. sob / Ajda Stina Turek in Erik Marenče bend
06.7. ned / BUUM (10:00) / Ambientalno popoldne v Prulčku (15:00-18:00) z Rokom Zalokarjem/ Otvoritev razstave: Tadej Razingar (20:00) / Koncert: Brata Mujkič (21:00)
08.7. tor / Gledališče Smejček: Pravljica o letečem kovčku (Po pravljici H.C. Andersena) (18:00)
09.7. sre / JazzJamm: Marko Čepak kvartet
10.7. čet / Cafe Mezclao
11.7. pet / Istranbul
12.7. sob / Gašper Trček kvintet
13.7. ned / BUUM (10:00) / Ambientalno popoldne v Prulčku z Rokom Zalokarjem (15:00-18:00) / Koncert: Dre Hocevar | Coding of Evidentiality (21:00)
15.7. tor / Gipsy Caravan
16.7. sre / JazzJamm: Blaž Švagan bend
17.7. čet / Aritmija Reunion
18.7. pet / Brencl banda
19.7. sob / Koncert: Aikula
20.7. ned / BUUM (10:00) / Ambientalno popoldne v Prulčku z Rokom Zalokarjem (15:00-18:00) / Otvoritev razstave: Katka Kregar – risbe (20:00) / Koncert: Počeni Škafi (21:00)
22.7. tor / Karavana Iluzij
23.7. sre / JazzJamm: Ten Directions Kvintet
24.7. čet / Prulčkov rojstni dan
25.7. pet / Big Band DOM
26.7. sob / Rok Zalokar trio
27.7. ned / BUUM (10:00) / Ambientalno popoldne v Prulčku z Rokom Zalokarjem (15:00-
18:00) / DJ večer: Bill Carson in 60-ta! (21:00)
28.7. pon / Trio Rocco
29.7. tor / Kar češ brass band
30.7. sre / JazzJamm: Igor Lumpert band
31.7. čet / MatijaBeli MovieArtsemble

Sijajni junij


01.6. ned / BUUM (10.00) / otvoritev razstave - fotografije Matej Kolakovič (20.00) / Koncert: E.V.A. - akustični trio
03.6. tor / Koncert - Cikcak
04.6. sre / Jazz jamm session / Miro Kadoić kvintet
05.6. čet / Krivi spoji / Natemago
06.6. pet / POP / Lovro Ravbar jazz fusion
07.6. sob / Koncert – Gianluca Di Ienno Quartet & Lenart Krečič
08.6. ned / BUUM / Predavanje: Krešimir Mišak (HR)
09.6. pon / Akustika / LadieSaxophone Quartet (SLO-HR-PL)
10.6. tor / Koncert: James Iris
11.6. sre / Jazz jamm session / Bertoncelj Gašper kvartet
12.6. čet / Krivi spoji / Bing Band KrŠko
13.6. pet / POP / Yellow Jukebox
14.6. sob / Koncert - Astrid Kuljanič & Goran Ilič (HR)
15.6. ned / BUUM / otvoritev razstave - risbe Saraja / Koncert - danMalin
16.6. pon / Akustika / Quatro Por Tango
17.6. tor / Zaključek festivala UKREP! 22:00, PTL
18.6. sre / Jazz jamm session / Jure Pukl bend
19.6. čet / Krivi spoji / Josip Brass
20.6. pet / POP / Omit five (IT)
21.6. sob / Koncert – Primavara quartet (HR)
22.6. ned / BUUM / Koncert: Večer šansonov
23.6. pon / Akustika / Teater Quartet
24.6. tor / Glumi teater (18:00)
25.6. sre / Jazz jamm session / Joe Kaplovic & Ratko Divjak kvartet
26.6. čet / Krivi spoji / Soul Funked Up
27.6. pet / POP / Soul jazz in jaz
29.6. ned / BUUM / Koncert: Brizani Project
30.6. pon / Akustika / Kvartet GUUD

Lokacija: Prulček, Prijateljeva 2, LJ

Zbujeni maj



1.5. čet / Wild strings trio / Krivi Spoji
2.5. pet / Brencl banda / POP
3.5. sob / Kino za dva / Koncert
4.5. ned / BUUM (Bazar uporabnih umetnosti) / Otvoritev razstave grafik-Miha Erić ob 15.00 / Koncert: Brata Erić z gosti ob 16.00 / Koncert: Dirty Sanchez ob 21.30

5.5. pon / Simbolični orkester / Akustika
6.5. tor / Boobjail
7.5. sre / Tony tonyka (Bojan Krhlanko) / Jazz Jamm
8.5. čet / Artbeaters feat. Igor Bezget
9.5. pet / Jazzva ob 21.30 / Juicy Juice ob 23.00
10.5. sob / Alma Merklin / Koncert
11.5. ned / BUUM / Koncert: Mala malica

12.5. pon / Akustični concert/ Marko Petrušič
13.5. tor / Glasbeno gledališka predstava/ Love for sale
14.5. sre / Manca Udovič kvartet / Jazz Jamm Session
15.5. čet / Duo LutAnja /Krivi Spoji
16.5. pet / Detonatori (Hrvaška)
17.5. sob / Labeille (Hrvaška)
18.5. ned / BUUM / Otvoritev razstave: Erika Mlinar / Koncert: Melanholiki

19.5. pon / Akustični koncert / Skupina Galina
20.5. tor / All Strings Detached / Koncert
21.5. sre / Madžari (Masa But- vocal, Philipp Zarfl - double bass, Antal Palfy - guitar)
22.5. čet / Chopin a la Jazz / Krivi Spoji
23.5. pet / Soul Jazz in Jaz
24.5. sob / AVkustik
25.5. ned / BUUM / Koncert: Funky Punky Monkey Donkey (Češka)

26.5. pon / Akustični concert / Godali quartet slovenske filharmonije
27.5. tor / Zvezdovca / Koncert
28.5. sre / Jazz Jamm Session
29.5. čet / Poltrona Express / Krivi Spoji
30.5. pet / Bataljon / POP
31.5. sob / Marko Brdnik / Koncert

Lokacija: Prulček, Prijateljeva 2, LJ

Spomladanski Šamar - glasbeni festival



Zavod Derridas v sodelovanju s Plesnim teatrom Ljubljana odpira spomladansko rajanje na Prijateljevi ulici od 1. do 9. maja!

Pogostili vas bomo z 21 dogodki: 9 festivalskih koncertov bo oplemenitenih z razstavo in 11-imi glasbenimi presenečenji.

Podprite nas! Privoščite si abonmajsko karto, ki v predprodaji za vse dogodke znaša 35 EUR, dobite pa jo v baru Prulček: to je Vaš prispevek za osvežujoče doživetje in rast kulturnega preporoda.

PTL ob 20.00

1.5. čet / Skladateljski večer: Sergey Lunev (RUS). Izvajalci: Kvartet GUUD z gosti (SLO)
2.5. pet / Igor Leonardi Band feat. Lazaro & Lazar (SLO/Kuba)
3.5. sob / Vito Marence Flamenco Trio, ples Ana Pandur (SLO)
4.5. ned / Karavana Iluzij feat. Lado Jakša (SLO)
5.5. pon / Frederico Leo (IT)
6.5. tor / EYM Trio (FR)
7.5. sre / Momento Cigano Trio (SLO)
8.5. čet / Doug Hammond Trio (ZDA)
9.5. pet / Zurbaran (IT)

Prulček bar ob 21.30

1.5. čet / Wild strings trio
2.5. pet / Brencl banda
3.5. sob / Kino za dva
4.5. ned / Razstava Miha Erić 15.00; koncert Brata Erić 16.00; Dirty Sanchez 21.30
5.5. pon / Simbolični orkester
6.5. tor / Boobjail
7.5. sre / Tony Tonyka (Bojan Krhlanko)
8.5. čet / Artbeaters feat Igor Bezget
9.5. pet / Jazzva ob 21.30; Juicy Juice ob 23.00




Zveneči april



02. sre - jazz session: Jaka Kopač kvartet- tribute to Cannonball
03. čet - Krivi spoj: Barbari HRV/POL
04. pet - POP: Soul jazz in jaz
05. sob - Mascara
06. ned - BUUM Otvoritev rastave: Jasmina Zanoski, večerni koncert: Balkan Boys
07. pon - Akustika: Teater Quartet
09. sre - Jazz session: Adam Klemm kvartet
10. čet - Krivi spoj: Lolita
11. pet - POP: Bard
12. sob - Petrusic Marko
13. ned - Barka tone: Andrej Fon in Tovaris strmoglavljen
14. pon - Akustika: instrumentalne in vokalne komorne zasedbe
16. sre - Jazz session: Erik Marence
17. čet - Krivi spoj: Horda Grdih
18. pet - POP: Divje jezero
19. sob - Ajda Turek
20. ned - BUUM (bazar uporabne umetnosti), večerni koncert: Edward Belsky ft. Sare Havlicek
21. pon - Akustika: Klemen Bracko
23. sre - Jazz session : Robert Jukic
24. čet - Krivi spoj: Martin Ramoves band
25. pet - POP: Soul jazz in jaz
26. sob - Trojnik Trio
27. ned - Otvoritev razstave: Matic Praznik, večerni koncert: Funky Punky Monkey Donkey CZ
28. pon - Akustika
30. sre - Jazz session

Lokacija: Prulček, Prijateljeva 2, LJ

Pravi marec!



01. sob - Moonlight Sky
02. ned - BUUM - Bazar Uporabnih Umetnosti / gost Brencl Banda / swing
05. sre - Jazz Robots Quintet / Jazz Jammi
06. čet - Naujo / Krivi Spoj
07. pet - Brencl Banda/ Prulčkov Odpeti Petek
08. sob - Dixie Šok Band /
10. pon - Akustika / Miloš Simić trio
12. sre - Igor Bezget Band / Jazz Jammi
13. čet - PostArt Ensemble/ Krivi Spoj
14. pet - Nula Kelvina / Prulčkov Odpeti Petek
15. sob - Hakuna Matata HRV
16. ned - BUUM - Bazar Uporabnih Umetnosti / Kristjan Kroupa
17. pon - Akustika / vokalna skupina Galina
19. sre - Adam Band / Jazz Jammi
20. čet - Aritmija /Krivi Spoj
21. pet - Brencl Banda/ Prulčkov Odpeti Petek
22. sob - Jure Pukl
23. ned - Easywalkers
26. sre - Jazz Jammi
27. čet - Retro Kult / Krivi spoj
28. pet - JuicyJuice/ DJ night
29. sob - Noreia
30. ned - Simple in Nedelas

Lokacija: Prulček, Prijateljeva 2, LJ

Classic februar



01. sob - Ajda Stina Turek Trio

03. pon - Quatro Por Tango
05. sre - Jazz Jammi / gost Igor Leonardi vocal jazz night
06. čet - Črni Peter / avtorski rock-n-roll
07. pet - Čuhapuhas / Prulčkov Odpeti Petek
08. sob - Koncert / Jan Sturiale

12. sre - Jazz Jammi / alto sax battle
13. čet - Orkestrada / etno, jazz, blues
14. pet - Brencl Banda / Prulčkov Odpeti Petek
15. sob - Nikka
16. ned - BUMM /bazar uporabnih umetnosti

19. sre - Jazz Jammi / gost Nikola Matošić
20. čet - Blue flames / koncert
21. pet - Eloganca / Prulčkov Odpeti Petek /
22. sob - Koncert / Dirty Sanchez

26. sre - Jazz Jammi / Qzama quartet, gostje iz Beograda
27. čet - Krivi spoj
28. pet - JuicyJuice Dancing Night / Root Elements

Lokacija: Prulček, Prijateljeva 2, LJ

Kulturni januar



03. pet - POP / Prulčkov Odpeti Petek
04. sob - trio T R O J N I K
05. ned - Krešimir Mišak
08. sre - Jazz Jammi - Marko Petrušič - Blue train band
09. čet - Prismojeni profesorji bluesa / heavy sound blues
10. pet - POP - Boobjail + guests
11. sob - Jazz Koncert - Vladimir Kostadinovič band
15. sre - Jazz Jammi - Miro Kadoič band
16. čet - Zvezdovca / odkrivanje slovenske glasbene zapuščine
17. pet - POP / Prulčkov Odpeti Petek
18. sob - Jazz Koncert - Francesco Guidolin band
19. ned - BUUM - bazar uporabne umetnosti
22. sre - Jazz Jammi - Jani Moder brain - Blender band
23. čet - Ulica / apokaliptična artistična rock poezija
24. pet - POP - kocert skupine Feedback
25. sob - Francisca Fis - jazz koncert
30. čet - Wild string trio / dve godali in brenkalo
31. pet - Klubski večer - JuicyJuice

Lokacija: Prulček, Prijateljeva 2, LJ